UA EN
(0352) 43-43-24
(0352) 55-01-13
Головна Про нас Новини Наша продукція Рецепти Електроенергія Контакти

Про нас

Приватне підприємство "ЗАХІД-ХЛІБ-ЗБУТ-2002" є одним із найбільших постачальників борошна власного виробництва у Західному регіоні. Висока якість нашого борошна забезпечує нам стабільну та надійну співпрацю із партнерами та відкриває широкі можливості для пошуку нових клієнтів по всій Україні.

Основним орієнтиром у роботі підприємства є виготовлення високоякісної продукції. Ми самостійно здійснюємо пошук, відбір та доставку найкращої сировини як з нашого так із інших регіонів України. Переробка сировини здійснюється за швейцарською технологією обладнанням системи «Бюллер». Особливою відмінністю, що вирізняє даний процес переробки від інших вітчизняних технологій, є процес проходження додаткового миття та очищення сировини, що надає змогу досягти найвищих показників якості.

  

Завдяки новітнім технологіям, впровадженим на нашому підприємстві, ми отримали можливість підлаштовувати виробничий процес та показники продукції під конкретні вимоги наших клієнтів. Гарантією стабільної якості продукції  виступає лабораторія, обладнана найсучаснішими приладами. Команда досвідчених технологів здійснює постійний контроль за якістю на всіх етапах виробництва: від моменту надходження зерна і до відвантаження продукції клієнтам.

Наявність власного спеціального автотранспорту дає можливість забезпечити потреби і вимоги замовників усіх категорій, здійснювати доставку нашої продукції по всій території України.

Наше підприємство знаходиться у постійному розвитку: розширення виробництва, вдосконалення технологічного процесу, покращення якості, завоювання нових ринків збуту. Висока якість продукції, стабільні довгострокові відносини із споживачами та постачальниками, індивідуальний підхід до кожного клієнта і відмінна репутація – ось що вигідно відрізняє ПП «ЗАХІД-ХЛІБ-ЗБУТ-2002» від інших підприємств галузі і дає нашим партнерам стабільність у ділових стосунках і впевненість у завтрашньому дні.
Закуповуємо пшеницю

Реалізовуємо борошно

Незалежні лабораторні аналізи

Транспортні послуги
Каталог веб ресурсів Тернопільщини

Створення та розробка веб-сайту - cтудія веб-дизайну Artes